Grand Prix Holon

חולון גרנד PRIX (יחידים וקבוצה) - 2018

טורניר בינלאומי - ג'וניור (קבוצה ב '), יום רביעי, 16.05.2018

ג'וניור א
Surname Given name FED Licence rope ball clubs ribbon
1 POGOSIAN Abigail ARM 47036 V V V V
2 KRASNORUTSKAIA Arina BLR 47388 V V V V
3 TKATCHEVA Darya BLR 37656 V V V V
4 SAVCHENKO Christina CAN 43363 V V V V
5 CHARVATOVA Kristina CZE OC V V V V
6 GOROSPE Teresa ESP 47600 V V
7 SOLAUN Salma ESP 47597 V V V V
8 VILASANCHEZ Carla ESP 47425 V V
9 MURASHKO Polina EST 41683
10 NARITS Aia Adele EST 42812
11 ORAS Sabiine EST 37948
12 ARVELO Lili FIN 46977 V V V V
13 POHJANVIRTA Aurora FIN 46976 V V V V
14 JANASHVILI Nutsa GEO 38028 V V V V
15 MAKHOSHVILI Elizaveta GEO 38556 V V V V
16 BERNAT Szofia HUN 46344
17 KOCSIS Evelin Viktoria HUN 46984
18 KRASZNAY Blanka HUN 46983
19 WEISNER Hanna Panna HUN 43283
20 BLOCK Noga ISR-1 36391 V V V V
21 LEYFMAN Sonia ISR-1 38540 V V V V
22 DODZIN Ilona ISR-2 40544 V V V V
23 KIRJNER Alica ISR-2 46852 V V
24 LEYBOVICH Shahar ISR-2 43116 V V
25 BERCOVICH Irit ISR-3 46744 V V
26 MERHASIN Maya ISR-3 43925 V V
27 PARDESSI Ariel ISR-3 43335 V V
28 KREITZMAN Noga ISR-3 46764 V V
29 BAKANOV Shani ISR-4 48023
30 GOLDIN Eden ISR-4 43957
31 PARITZKI Elinor ISR-4 46765 V V
32 SHAHAM Ofir ISR-4 42868 V V
33 AGAMI Bar ISR-5 47595 V V
34 BENEDIK Taltul Tal ISR-5 46746 V V
35 GERMAN Yasmin ISR-5 42254 V V
36 PERGAMENT Neta ISR-5 42255 V V
37 WASSERMAN Alma ISR-6 38257
38 LANDSBERGER Shay ISR-6 38256
39 ROZIN Sasha ISR-6 45748
40 BAILENOVA Dilnaz KAZ 40917
41 BAKATOVA Sabina KAZ 40916
42 KOIBAKAR Bayan KAZ 46531
43 SHAYAKHMETOVA Aidana KAZ 46533
44 TANIYEVA Elzhana KAZ 46214
45 YERTAIKYZY Aibota KAZ 40939
46 SYDYGALIEVA Zhamila KGZ 37791 V V V V
47 JUNG Jiwon KOR 48154 V V V V
48 BUDNIK Adrianna POL-1 43336
49 KOMAREWICZ Emilia POL-1 47033
50 OSADA Laura POL-1 43520
51 KARCZ Magdalena POL-1 37256
52 PRZYBYLSKA Madoka POL-2 44796 V V V V
53 AGAFONOVA Sofya RUS 45281
54 KRAMARENKO Lala RUS 37976
55 SERGAEVA Dariia RUS 38168
56 SIMAKOVA Anastasia RUS 38170
57 HORVATHOVA Petra SVK 42862 V V V V
58 BUT Daryna UKR 47020
59 KRASIUK Nikol UKR 37638
60 TUR Melaniia UKR 43799
61 SKOTNIKOV Naomi USA 47345 V V V V
62 ZHAO Jenna USA 44562 V V V V
ג'וניור ב
בכיר
Surname Given name FED Licence N
1 VOLOZHANINA Tatiana BUL 35905
2 GARCIA Natalie CAN 35205
3 KRIVCHUN Pauline CAN 35436 OC
4 TIMKOVA Adriana CZE 33363
5 GUERRA Miriam ESP 22813
6 JYRKOENEN Elina FIN 35277
7 SNELL Nelli FIN 35083
8 BOLDIZSAR Blanka HUN 15753
9 JUHASZ Emma HUN 37835
10 MARKUS Hadar ISR 40840
11 MOSHE Mikaella ISR 40839
12 VERTHEIM Daniel ISR 45384
13 ABITOVA Roza KAZ 35049
14 YE Eunmi KOR 41186
15 ORLOVA Polina RUS 34447
16 PRIDANNIKOVA Daria RUS 32192
17 VARTLAAN Yanika UKR 20862
18 TLEKENOVA Adilya KAZ 32101
19 IZABEKOVA Aisha KGZ 34991
20 SEO Goeun KOR 34904
21 POLSTJANAJA Jelizaveta LAT 45496
22 MASIONYTE Neringa LTU 32239
23 IAMPOLSKAIA Elizaveta MDA 34925
24 ANNENKOVA Irina RUS 23094
25 GUZENKOVA Anastasia RUS 38169
26 SELEZNEVA Ekaterina RUS 17052
27 TRUBNIKOVA Daria RUS 40753
28 VEDENEEVA Ekaterina SLO 18089
29 KILIANOVA Xenia SVK 15177
30 MELESHCHUK Yeva UKR 32122
31 NIKOLCHENKO Vlada UKR 35004
32 ONOPRIIENKO Viktoriia UKR 35597
33 POHRANYCHNA Khrystyna UKR 34836
34 GRISKENAS Evita USA 31998
GP IND A
GP IND B
קבוצת GP
FED Name N
1 BLR BELARUS
2 EST ESTONIA
3 FIN FINLAND
4 FRA FRANCE
5 HUN HUNGARY
6 ISR ISRAEL
7 RUS RUSSIAN FEDERATION
8 SLO SLOVENIA
9 UKR UKRAINE

טורניר בינלאומי - ג'וניור (קבוצה א '), יום חמישי, 17.05.2018

ג'וניור א
ג'וניור ב
בכיר
GP IND A
GP IND B
קבוצת GP
Surname Given name FED Licence N
1 AGAGULIAN Iasmina ARM 35527
2 HARNASKO Alina BLR 25211
3 SALOS Anastasiia BLR 34839
4 KALEYAN Boryana BUL 24418
5 TASEVA Katrin BUL 18374
6 VLADINOVA Neviana BUL 24418
7 UCHIDA Katherine CAN 25319
8 CHAMZINA Alina CZE 31594
9 ZALESAKOVA Sabina CZE 34782
10 MOODY Alexandra ESP 45770
11 SERRANO Paula ESP 35770
12 ARVELO Aurora FIN 35579
13 BOLATAEVA Natela GEO 28437
14 KIS Alexandra HUN 22058
15 KRAMARENKO Yana ISR 31886
16 SEGAL Michelle ISR 37501
17 MINAGAWA Kaho JPN 15242
18 TLEKENOVA Adilya KAZ 32101
19 IZABEKOVA Aisha KGZ 34991
20 SEO Goeun KOR 34904
21 POLSTJANAJA Jelizaveta LAT 45496
22 MASIONYTE Neringa LTU 32239
23 IAMPOLSKAIA Elizaveta MDA 34925
24 ANNENKOVA Irina RUS 23094
25 GUZENKOVA Anastasia RUS 38169
26 SELEZNEVA Ekaterina RUS 17052
27 TRUBNIKOVA Daria RUS 40753
28 VEDENEEVA Ekaterina SLO 18089
29 KILIANOVA Xenia SVK 15177
30 MELESHCHUK Yeva UKR 32122
31 NIKOLCHENKO Vlada UKR 35004
32 ONOPRIIENKO Viktoriia UKR 35597
33 POHRANYCHNA Khrystyna UKR 34836
34 GRISKENAS Evita USA 31998